
De inzendingsperiode voor onze fotowedstrijd Wijn en Vakantie is afgelopen. De juryleden hebben inmiddels hun oordeel uitgesproken en heeft de winnaars gekozen. Proficiat aan de gelukkigen!
Met zowat 150 ingezonden foto’s was er heel wat moois te ontdekken. Het werd een boeiende kijk op hoe sterk wijn leeft en welke plaats hij inneemt in ons vakantieleven. Van een gezellig aperitief op een zonnig terras tot een ontdekkingstocht langs wijngaarden, van een goed glas met vrienden tot bijzondere momenten aan tafel: de foto’s toonden een prachtige verscheidenheid aan manieren waarop wijn wordt beleefd en genoten.
Eén ding is duidelijk: wijn is zoveel meer dan wat er in het glas zit. Het is ook genieten, ontdekken, delen en vooral… joie de vivre!
Dit zijn de winnaars (titel van hun inzending, naam en woonplaats)
(vakjury)

Licht in beton, Lien Saey, Knesselare, 150 euro

Rosé by the pool, Robin Danckers, Veldegem, 100 euro
Rosé, Alain Depuydt, Beveren-Leie, 50 euro
Net voor het proeven, Jan Desaever , Sint-Andries, 25 euro
Wijnproeverij in de Moezelstreek, Evelyne Mertens, Kapellen, 25 euro
(publieksjury)

Bekeken door een wijnglas, Carine Van der Stede, Sint-Martens-Latem, 150 euro
Jos Thorrez, Poelkapelle, 100 euro
Bordeaux 2020, Edward Van Rijn, Sterrebeek, 100 euro
Pommery kelders, Sandra Swinnen, Nieuwkerken-Waas, 50 euro
Genieten in Saarland, Linda Impe, Gent, 25 euro
Terroir Volcanico, Astrid Pattyn, Roeselare, 25 euro
(foto’s waarin een exposant aan bod komt)

Champagne Milan, Johan Jonckheere, Aartrijke, 100 euro
Te nuttigen ná aankomst (Gontarde), Jacques Van Dessel, Korbeek-Lo, 50 euro
Marché de gourmande (Latuc), Marleen Trenson, St Laureins, 25 euro
En tenslotte werden 5 deelnemers nog eens uitgeloot en beloond met een waardebon
Bernard Vercruysse, Aalst, 25 euro
Pascal De Loor, Oosterzele, 25 euro
Sam Cappaert, Belsele, 25 euro
Evy Lejon, Willebroek, 25 euro
Caroline Sweldens, Varsenare, 25 euro
De prijzen worden uitgereikt onder de vorm van aankoopbonnen en kunnen afgehaald worden op één van de 4 volgende edities van de Foire du Vin (Roeselare, Merelbeke, Leuven en Sint-Niklaas) – de bonnen kunnen ingeruild worden aan een stand naar keuze.
Proficiat aan de winnaars en een welgemeende dankjewel aan iedereen die een foto heeft ingestuurd en zo heeft bijgedragen aan dit mooie resultaat.